KÜÇÜK BİRİKİMLERLE BÜYÜK YATIRIMLARIN ADRESİ HUZURTEPE | Didim Huzur Tepe Arsaları

KÜÇÜK BİRİKİMLERLE BÜYÜK YATIRIMLARIN ADRESİ HUZURTEPE

Ada No : 1712 - KÜÇÜK BİRİKİMLERLE BÜYÜK YATIRIMLARIN ADRESİ HUZURTEPE

0 TL

KÜÇÜK BİRİKİMLERLE BÜYÜK YATIRIMLARIN ADRESİ HUZURTEPE Detaylar KÜÇÜK BİRİKİMLERLE BÜYÜK YATIRIMLARIN ADRESİ HUZURTEPE

DİDİMİN EN YENİ YATIRIM BÖLGESİ HUZURTEPEDE
1712 ADA DA 400 M2 ARSALARIMIZ SATILIKTIRDİDİMDE ÜZERİNE DAİRE YA DA VİLLA İNŞAATI YAPABİLECEĞİNİZ 400 m2, %20 İMARLI, 2.5 KAT İNŞAAT İZİNLİ, TEK TEK MÜSTAKİL PARSELLENMİŞ, ŞAHSA ÖZEL TAPULU YATIRIMA SON DERECE UYGUN ARSALARIMIZ SATIŞTADIR. 

BÜTÜN YEŞİLTEPE, SEYRANTEPE, BALOVA VE SÖKE-MİLAS YOLUNA HAKİM, YÜKSEK KONUMUYLA, ŞAHANE MANZARASIYLA VE BÖLGEDEKİ EN YOĞUN OKSİJEN ORANINA SAHİP TERTEMİZ HAVASIYLA HUZUR TEPE ARSALARI DİDİMDE SADECE ERGÜN EMLAK GÜVENCESİYLE SATIŞTA BAŞLAMIŞTIR.

İster prefabrik, ister betonarme, ister ahşap inşaat yapabilirsiniz. Arsalar %20 imarlı ve 2.5 kat izinlidir. Örnek konut projeleri hazırlanmıştır. Müstakil konut alanları, gençler için spor alanları, yürüyüş yolları, sosyal alanlar, alışveriş bölgeleri, çocuklar için park ve bahçeler en güzel şekilde planlanmış ve projelendirilmiştir.

ÖRNEK GÖRSELLERİMİZİ LÜTFEN İNCELEYİNİZ.

Arsaların konum ve mesafesi turizm merkezlerine çok yakındır. Kuş cenneti Bafa gölüne 2 km, Milas - Bodrum havaalanına 60 km, Akbük merkeze 10 km, Didim merkeze 15 km mesafededir. Devlet güvencesi olarak Didim tapu müdürlüğünden tapular verilmektedir. 24.000 konutun olacağı uydu kentte uygun fiyatlı, her bütçeye uygun satılık arsalar mevcuttur.
MİSAFİRLERİMİZİ HAVALANINDAN VEYA OTOGARDAN KARŞILIYORUZ. 

ÜCRETSİZ KONAKLAMA İMKANI SUNUYORUZ.


AYRINTILI BİLGİ İÇİN
HEMEN ARAYIN!!!
0536 332 52 89 Ergün KILIÇ
0 256 813 13 11 - OFİS

Abone Olun

E-posta adresinizi kaydedin, tüm gelişmelerden ve haberlerden ilk siz haberdar olun.

Tüm Hakları Saklıdır 2021 © Didim Huzur Tepe Arsaları